O nás

Scobis s.r.o. vznikla v roku 2008. Naša spoločnosť vznikla za účelom predaja tovaru potrebné pre stolárov.  V ponuke nášho tovaru okrem toho nájdete konkrétne aj sortiment materiálov na výrobu nábytku pre profesionálov, ale aj domácich majstrov.

Hlavným cieľom našej spoločnosti je bezpochyby ponúkať zákazníkom čo najprijateľnejšiu cenu na trhu a zároveň im poskytnúť len tú najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť akú inde len tak ľahko nenájdu. Okrem toho sa snažíme poskytnúť naším zákazníkom, čo najprofesionálnejší prístup, ktorý je pre nás kľúčový pre úspešné podnikanie a napredovanie spoločnosti. Za naše 5 ročné pôsobenie na slovenskom trhu sme obslúžili už tisícky spokojných klientov, ktorí sa k nám veľmi radi opätovne vracajú.

Spoločnosť Scobis s.r.o. ponúka okrem predaja tovaru pre stolárov aj porez a hranenie veľkoplošného materiálu (drevotrieskové dosky).  Naším zákazníkom mimo iné v prípade záujmu radi pomôžeme aj s konkrétnym návrhom vstavovanej skrinky, ktorú Vám dáme na objednávku pripraviť dielce na mieru, vďaka ktorým si danú skrinku bez problémov doma sami poskladáte.

Našu predajňu nájdete v meste Brezno, na adrese Nálepková 9. V samotnej predajni na uvedenej adrese pre Vás ponúkame predaj lepidiel, spomínaných potrieb pre stolárov náterových hmota na drevo, nábytkové kovanie od rôznych výrobcov, pracovné dosky, OSB a spojovací materiál.

V prípade otázok nás môžete kontaktovať aj na niektoré číslo uvedené v kontaktoch alebo na mailovú adresu scobis@scobis.sk . Pevne dúfame, že budete s našimi službami maximálne spokojní!